Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Examinator"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Examinator


Examinatorer i Stockholm Skyttesportförbund

Gevär, Lerduva/Vilmål och Pistol 

Gevär/Kpist. Huvudansvarig:
Lennart Wettergren 070-210 12 54, Epost: 08-55094677@telia.com


Gevär. Huvudexaminator:
Per Jonasson 070-945 09 00, Epost: per.jonasson@bjorsta.se
Gevär. 
Mikael Nilsson 070-845 77 81, Epost: mtec041@gmail.com
Stefan Törnqvist 070-322 92 88, Epost: roslagsbro-vato.skf@telia.com
Thomas Trouin 070-529 40 03, Epost: thomas.trouin@telia.com
Martin Long 073-692 64 74, Epost: martin.long@federativs.se

 

Lerduva/Viltmål. Huvudexaminator: 
Mikael Strindholm Epost: sporting@telia.com

Lerduva/Viltmål. 

Mats Egerot 070 750 56 78, Epost: mats.egerot@telia.com
Ragnar Ekholm 070 814 36 61, Epost: ragnar.ek@telia.com
Stefan Björklund 070 594 44 45, Epost: stefan@havsevent.se

 

Pistol. Huvudexaminator:
Malin Carlsson Epost: e.malin.carlsson@gmail.com

Pistol.
Ingvar Elstig 070 301 35 12, Epost: ingvar.elstig@lovstaskytte.se
Lars Hellman Epost: lars.hellman@sigfast.se
Mathias Lind Epost: mathias.l@bjurkellbil.se
Stefan Ljungberg 0730 49 99 51 

 

Inga nyheter är skapade

Vill du börja skjuta?

Tävlingskalendern

 

Vill ni ha era inbjudningar, resultat eller tävlings-rapporter publicerade på hemsidan så skicka ett mail till pistol@stockholmsskytte.se (Pistol), gevar@stockholmsskytte.se (Gevär), ordforande@stockholmsskytte.se (Övriga).

 

 

 Ungdomsrådet StSF

Postadress:
Stockholms Skyttesportförbund
Per Jonasson, Björsta 31
148 91 Ösmo

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: stockholm@mail.skyttesport.se

Se all info